#1 2010-02-28 16:48:41

Adin

Student Akademihttp://i863.photobucket.com/albums/ab192/Rajkgan/SAranga.jpg

Zarejestrowany: 2010-02-27
Posty: 11
Punktów :   

Adin

Imię: Adin

Płeć: Chłopak

Charakter Postaci: Spokojny, opanowany

Historia Postaci: Mieszkałem w pewnej wiosce razem z rodzicami. Bardzo chciałem zostać Ninja ale matka mi nie pozwalała.
- A co jeśli Ci się coś stanie - mówiła a ja nie mogąc tego znieść chodziłem do lasu i trenowałem. Pewnego dnia kiedy szedłem na trening matka zapytała - Dokąd idziesz -
- Do lasu, na jagody - odpowiedziałem i wyszedłem. Ćwiczyłem tak bardzo intensywnie, że się trochę poobijałem.
- Coś ty sobie zrobił - usłyszałem wchodząc do domu
- A nic, przewróciłem się - odpowiedziałem
- Słyszałam, że trenujesz w lesie - powiedziała - i tak nie zostaniesz ninja, przecież ci już mówiłam. Będziesz pomagał mi w domu -
- Ale to moje powołanie. Właśnie to chcę robić w życiu -
- Idź do pokoju i nie rób już nic głupiego. Muszę iść do sklepu jak wrócę to sobie porozmawiamy -
Matka wyszłą a ja siedziałem w pokoju gdy nagle drzwi się otwierają i do domu wchodzi zapłakana matka.
- Ojciec nie żyje - powiedziała - Ktoś go zabił
Mnie aż przytkało. Nie wiedziałem co powiedzieć
- Adin - powiedziała - teraz musisz zacząć trening żeby pomścić ojca. myślałam nad tym i... możesz zostać ninja -
Nie docierały do mnie jej słowa. Dopiero po kilku dniach zdałem sobie z tego sprawę i zacząłem trening.

Ranga: Student Akademii
Wioska: Suna-Gakure
Natury Chakry:
Klan:-
Kekkei Genkai:-
Bijuu:-
Chakra: 5000

PD: 10
Złoto: 5000 Ying

Jutsu:
Kai
Bunshin
Kawarimi
Henge

Ekwipunek:
5xkunai
5xshuriken
Katana

Specjalizacja: Ninjutsu

Statystyki:

Wytrzymałość:12
Siła:14
Szybkość:14
Reakcja:12
Zręczność:14
Celność:14

Misje/Misje Drużynowe:

Ranga D 0/0
Ranga C 0/0
Ranga B 0/0
Ranga A 0/0
Ranga S 0/0

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Sago Garden Apartment at Royal Westmoreland OтeНи ФОНкНондскио острова Kuźnica hotel dreamofshinobi nowalia